— Мобільний додаток


«Звірячі історії» - це незвичайна, оригінальна, дотепна і глибока п'єса сучасного американського драматурга Дона Нігро, вперше поставлена на українській сцені. Вистава виглядає у формі дуже смішних невеличких комедій про Бурундуків, Котів, Папуг, Качкодзьобів, Бабуїна та інших звірів. Ця історія проста для сприйняття, але дуже глибока по своїй суті. Дивлячись на життя звірів кожен глядач впізнає у них себе, ба більше…..побоїться зізнатися самому собі де саме він…..Вистава вивертає назовні всі самі потаємні комплекси та суть людини. В легкій, десь навіть анекдотичній формі, ми дізнаємося про проблеми сучасного суспільства, про людські цінності та свободи….

Це смішні та зворушливі історії про тварин, схожих на людей, і про людей, схожих на тварин.
«Звірячі історії» - це вистава, яку неодмінно варто подивитися, котра побувала на багатьох фестивалях та взяла безліч нагород, це вистава про всіх і кожного, про особисте, про складність і простоту світу. Але найголовніше , що це вистава на котрій сміх в залі лунає невгамовно!!!

«Театр 19» Ігоря Ладенка виник як студентський і тепер розвинувся в повноцінний акторський ансамбль — це найпопулярніший театр в Харкові багато в чому завдяки відмінно підібраній трупі, в якій не останню роль грає театральний актор Сергій Бабкін, один з лідерів реггі-дуету «5 'Nizza ».

Тривалість 1 година 40 хвилин, без антракту.

Мова вистави : українська, російська
Акторський склад: Юлія Навроцька, Данило Кузнецов, Микола Михальченко, Богдан Синявський
 Режисура Ігоря Ладенка ,  сценографія та костюми Олександра Абманова.

Звірячі історії Звірячі історії​​​​​​​