– Всі квитки без сервісного збору!
Віденський вальс
Христина Шишпор big

Віденський вальс
Христина Шишпор

12 листопада 19:00

Віденський вальс
Христина Шишпор map
12 листопада вт, 19:00
300 – 2500

Віденський вальс

12-го листопада в Національному академічному театрі опери та балету України ім. Т. Шевченка покажуть один з найзнаменитіших балетів світу «Віденський вальс»!

В цей день на сцену в головних ролях вийдуть відразу дві зірки світового масштабу: прима-балерина Національної опери України Христина Шишпор і прем'єр Будапештської опери Євген Лагунов.

Христина Шишпор - заслужена артистка України, що зуміла першою виконати 48 фуете під час балету «Лебедине озеро». Вона блищить на сценах Берлінської та Віденської опери, а також зриває овації глядачів в Японії, Бразилії, Аргентині, Перу, Італії, Німеччини, Австрії, Угорщини, Венесуелі, Чилі, Франції, Монако, Іспанії, Бельгії та десятках інших країн.

Євген Лагунов - прем'єр Будапештської опери, відомий в балетному світі своєю технікою, майстерністю і легкістю.

Разом з ними свою майстерність покажуть ще два визнаних майстра: прем'єр Національної опери України Денис Недак і заслужена артистка України Анастасія Шевченко.

Балет «Віденський вальс» йде в Національній опері ще з початку 2000-х років, однак досі незмінно збирає аншлаги і викликає захоплену реакцію публіки! Лібрето і хореографія «Вальсу» належать художньому керівникові балету Національної опери України, народній артистці і професору Аніко Рехвіашвілі.

Тут продумано все: вишукані костюми, цікавий і доступний для глядача сюжет, прекрасні декорації і неймовірна музика, яка зачепить вас до глибини душі. Сюжет крутиться навколо молодого і талановитого композитора Франца, який розривається від любові відразу до двох жінок - свою музу Аннель і примхливої ​​зірці балету Кларі. Кого ж вибере молодий геній? Чи буде він в результаті Королем вальсу?

О 19:00, 12 листопада Національна опера України розкриє двері перед справжніми цінителями балету, щоб ви змогли насолодитися неперевершеною майстерністю геніїв сцени, які виконають безсмертну класику «Віденський вальс»!