— Мобільний додаток
Вечір прем'єр з Катериною Осадчою big

Вечір прем'єр з Катериною Осадчою

16 – 17 вересня

16 вересня ср, 19:00
від 500
17 вересня чт, 19:00

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Parter.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу/грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: http://finalcutmedia.ua
Контакти організатора: [email protected]

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2QegiWV

Вечір прем'єр з Катериною Осадчою в Києві. 29 і 30 березня в Палаці Україна в Києві відбудеться великий концерт Вечір прем'єр з Катериною Осадчою.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ВЕЧІР ПРЕМ’ЄР З КАТЕРИНОЮ ОСАДЧОЮ В КИЄВІ?

1. Найважливіша подія у світі українського шоу-бізнесу.
2. Головні національні прем’єри та приголомшливі новини – на головній сцені країни.
3. Святковий настрій та величезна порція позитиву для всіх.

ГРАНДІОЗНИЙ КОНЦЕРТ ВЕЧІР ПРЕМ'ЄР З КАТЕРИНОЮ ОСАДЧОЮ В КИЄВІ

29 березня для вас заспівають Олег Винник, Оля Полякова, MONATIK, Jamala. 

30 березня для вас заспівають  легендарна Лайма Вайкуле, яка вперше обіцяє заспівати українською, Настя Каменських (NK), DZIDZIO, гурт "Время и стекло", Mozgi.

29 березня в Палаці Україна відбудеться найбільш очікувана музична подія весни Вечір прем'єр з Катериною Осадчою. Вишукана ведуча запрошує на концертне шоу, що вразить кожного та неодмінно збере повну залу. Тож – поспішайте замовити квитки!

НОВА ПРОГРАМА ТА НЕЙМОВІРНІ СЮРПРИЗИ ВІД ЗІРОК

Повернення улюбленого проєкту з Катериною Осадчою буде гучним. Нові хіти, ефектні постановки, зустрічі з улюбленими артистами – все для вашого чудового настрою! Неповторна ведуча зробить усе, щоб зацікавити глядачів: проводитиме жартівливі допити, спеціальні випробування та конкурси для зірок. Усе проходитиме в невимушеній атмосфері, щоб ви відчули себе учасниками справжнього світського заходу.

Вечір прем'єр з Катериною Осадчою є найбільш очікуваною подією в музичному світі. Щоразу глядачі стають свідками сенсаційних виступів. Саме «Вечір прем’єр» повернув на велику сцену улюбленицю мільйонів Вєрку Сердючку. І гучний дует незрівнянної Джамали та суперпопулярного Джа Халіба – також був презентований публіці на Вечорі прем'єр з Катериною Осадчою.

Ви впевнені, що вже нічого не може бути більш приголомшливим, ніж зізнання Потапа й Насті або Наталя Могилевська в асані? О, насправді все найцікавіше ще попереду! І Вечір прем'єр з Катериною Осадчою 2020 це доведе!