— Мобільний додаток
Вечір прем'єр з Катериною Осадчою big

Вечір прем'єр з Катериною Осадчою

29 березня 19:00

29 березня нд, 19:00
від 500

Вечір прем'єр з Катериною Осадчою в Києві. 29 березня в Палаці Україна в Києві відбудеться великий концерт Вечір прем'єр з Катериною Осадчою.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ВЕЧІР ПРЕМ’ЄР З КАТЕРИНОЮ ОСАДЧОЮ В КИЄВІ?

1. Найважливіша подія у світі українського шоу-бізнесу.
2. Головні національні прем’єри та приголомшливі новини – на головній сцені країни.
3. Святковий настрій та величезна порція позитиву для всіх.

ГРАНДІОЗНИЙ КОНЦЕРТ ВЕЧІР ПРЕМ'ЄР З КАТЕРИНОЮ ОСАДЧОЮ В КИЄВІ

29 березня в Палаці Україна відбудеться найбільш очікувана музична подія весни Вечір прем'єр з Катериною Осадчою. Вишукана ведуча запрошує на концертне шоу, що вразить кожного та неодмінно збере повну залу. Тож – поспішайте замовити квитки!

НОВА ПРОГРАМА ТА НЕЙМОВІРНІ СЮРПРИЗИ ВІД ЗІРОК

Повернення улюбленого проєкту з Катериною Осадчою буде гучним. Нові хіти, ефектні постановки, зустрічі з улюбленими артистами – все для вашого чудового настрою! Неповторна ведуча зробить усе, щоб зацікавити глядачів: проводитиме жартівливі допити, спеціальні випробування та конкурси для зірок. Усе проходитиме в невимушеній атмосфері, щоб ви відчули себе учасниками справжнього світського заходу.

Вечір прем'єр з Катериною Осадчою є найбільш очікуваною подією в музичному світі. Щоразу глядачі стають свідками сенсаційних виступів. Саме «Вечір прем’єр» повернув на велику сцену улюбленицю мільйонів Вєрку Сердючку. І гучний дует незрівнянної Джамали та суперпопулярного Джа Халіба – також був презентований публіці на Вечорі прем'єр з Катериною Осадчою.

Ви впевнені, що вже нічого не може бути більш приголомшливим, ніж зізнання Потапа й Насті або Наталя Могилевська в асані? О, насправді все найцікавіше ще попереду! І Вечір прем'єр з Катериною Осадчою 2020 це доведе!