— Мобільний додаток
Варшавська мелодія 2
Ада Роговцева big

Варшавська мелодія 2
Ада Роговцева

8 березня 19:00

8 березня нд, 19:00

«Варшавська мелодія» Леоніда Зоріна «відзвучала» все моє життя.

Цей спектакль на сцені мого рідного театру пройшов 670 разів.

Географія його гастролей - весь Радянський Союз. Роль Гелі для мене - втілення кращих жіночих якостей. П'єса Л.

Зоріна подарувала мені радість зустрічі з чудовим режисером Еруардом Митницьким. Так склалася доля, що це «Варшавської мелодії» знову зазвучало через роки, коли режисер і драматург Ігор Афанасьєв продовжив життя моєї Гелі. І я щаслива грати цю роль разом зі своєю дочкою. Я рада, що сьогодні Ви отримали можливість побачити цю роботу в своєму рідному місті.

Ваша, Ада Роговцева "Ада Роговцева грала Гелю з« Варшавської мелодії »Зоріна на сцені Київського театру ім. Лесі Українки понад двадцять років.« Варшавська мелодія »для киян була не просто« хітом »- вона стала знаковою виставою для декількох поколінь, подією не тільки культурної, але соціального життя. Роговцева не пропустила жодного спектаклю - у неї не було дублерів.

До 1988 року «Варшавська мелодія» пройшла 670 разів! «Велика актриса, талановиті партнери, прекрасна драматургія, майстерня режисура» - ось і вся проста формула приголомшуючого успіху і захоплення, захоплення від зустрічі з виставою найвищого рівня "Варшавська мелодія 2" з Адою Роговцевою у головній ролі ».