— Мобільний додаток
Валерій Меладзе big

Валерій Меладзе

10 листопада 19:00

10 листопада вт, 19:00

Валерій Меладзе в Києві. 10 листопада в Палаці Україна в Києві відбудеться великий концерт витонченого та безмежно талановитого Валерія Меладзе.

Вишуканий та харизматичний Валерій Меладзе з великим концертом в Києві

10 листопада в Палаці Україна відбудеться великий сольний концерт улюбленого співака мільйонів Валерія Меладзе. Зустріч з видатним артистом – мрія відданих шанувальників: не втрачайте нагоди стати учасниками найбільш романтичної події музичного року!

Замовляйте квитки вже сьогодні, обирайте найкращі місця.

Нова програма «Вільний політ»

Для української публіки Валерій Меладзе готує нову яскраву програму «Вільний політ». До неї увійдуть як зовсім нові композиції, так і вже добре відомі хіти артиста. «Останній романтик» нашого часу готовий вражати й захоплювати, даруючи щирі емоції.

Концерт стане чудовою нагодою отримати незабутні враження від живого спілкування з кумиром. Неймовірний тембр голосу, мужній образ елегантного співака та улюблені пісні подарують величезне задоволення.

За понад 25 років творчої кар’єри Валерій Меладзе отримав багато престижних премій та нагород у світі музики. Пліч-о-пліч із братом Костянтином яскравий виконавець досягнув широкого визнання й презентував хіти, що очолювали авторитетні хіт-паради: «Сэра», «Красиво», «Я не могу без тебя», «Салют, Вера!», «Небеса» та багато інших.

Де купити квитки на концерт Валерія Меладзе в Києві?

Замовляйте квитки на концерт Валерія Меладзе в Палаці Україна в Києві на сайті Parter.ua.