— Мобільний додаток


Uriah Heep (Юрай Хіп) відзначать 50-річчя концертом в Києві

50 років для звичайної людини - не більше, ніж цифра. Але якщо твоїй справі, якою ти живеш і дихаєш кожен день, виповнюється півстоліття, то це точно серйозно і назавжди.

Саме так думають учасники культової британської рок-групи Uriah Heep, яка в цьому році відзначає 50-річний ювілей, а в наступному розділять це свято музики зі своїми фанатами в масштабному світовому турне.

Столиця України не залишиться в стороні від цієї події. Тим більше, що Uriah Heep люблять нашу країну і виступали тут вже не раз.

Uriah Heep пощастило утворитися в 1969 році. Саме тоді зародився хард-рок, який породив купу знакових команд, на кшталт Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath і, звичайно, Uriah Heep. Більшість хард-рокових груп припиняло існування через кілька років, але тільки не Uriah Heep. З кожним роком вони лише підтверджували статус зірок рок-н-ролу, згуртовані навколо себе людей. Спочатку в маленьких клубах, а потім - на стадіонах.

За ці 50 років Uriah Heep домоглися багато чого. Випустили 25 студійних альбомів, які розійшлися тиражем в 45 мільйонів копій. Відіграли більше чотирьох тисяч концертів в 60 країнах. Але найголовніше - завоювали любов сотень тисяч фанатів по всьому світу.

"Я не впевнений, чи вистачить у світі алкоголю, щоб відсвяткувати цей ювілей! Але так, ми готуємося відзначити 50 років декількома способами. У нас вже підготовлена ​​купа ідей, але ми про них вам, звичайно ж, не розповімо", - лукавить Мік Бокс, один із засновників групи.

Все одно, що актуально в музичному світі зараз - хіп-хоп, АСМР-поп або що-небудь ще - пісні Uriah Heep залишаються чимось вічним. Gypsy, Lady In Black, Easy Livin ', Stealin' і безліч інших не менш чудових пісень написала ця британська п'ятірка. І найулюбленіші - як у групи, так і у слухачів - прозвучать цього вечора.

Вокаліст Берні Шоу підтверджує це: "Ми не можемо дочекатися наступного року, щоб відірватися з найбільш відданими фанатами. Не можу сказати, що буде конкретно, але скажу одне - буде багато веселощів і любові. Трохи груп доживають до 50 років існування, тому ми дамо все найкраще - і наші хіти, і абсолютно новий матеріал ".