Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA RU EN
(044) 287-87-87
Raymonda
Наталья Мацак big

Raymonda
Наталья Мацак


Найяскравіших ПОСТАНОВКА ЕПОХИ ШЕДЕВРІВ -

Заворожує БАЛЕТ «Раймонда»

У ВИКОНАННІ ЗІРОК СВІТОВОЇ СЦЕНИ!

20 листопада на сцені Національного академічного театру опери та балету імені Тараса Шевченка зберуться справжні майстри світової сцени, щоб подарувати вам яскравий балет епохи шедеврів - «Раймонда», який за своєю красою можна порівняти тільки з «Лебединим озером»!

Головні партії виконають:

Абдурахман - спеціальний гість, прем'єр DEN NORSKE OPERA & BALLETT, раніше провідний соліст Мюнхенського балету - Ерік Мурзагалієв !!

У Казахстані Ерік закінчив балетну школу, яка відрізняється сильною чоловічою технікою танцю. Його незвичайний талант швидко помітили в Bavarian State Ballet і запросили виконувати сольні партії і провідні ролі в якості Principal dancer мюнхенського балету! Зараз Еріка з нетерпінням чекають в кращих театрах світу! Його репертуар багатий всесвітньо відомої хореографією: Cranco, Neumeier, Grigorovoch, Petipa, Balanchine, тощо.

Раймонда - заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів Наталія Мацак!

Наталія виступає в кращих залах Франції, Італії, Греції, Іспанії, Швейцарії, Америки, Китаю, Кореї, Індії та інших країн. Її майстерність визнано легендами балетної сцени: О. Лепешинською, Ю. Григоровичем, Н. Макаровою. Вражаюча індивідуальність Наталії Мацак на сцені заворожує з першого погляду - поєднання зазвичай непоєднуваного: спонтанність продуманого, химерного жесту (іноді вносить легку ексцентрику в малюнок класичного танцю), глибинний темперамент і легкість відточених кроків і піруетів.

Жан де Брієн - один з найяскравіших провідний солістів Національної опери України - Сергій Кривоконь!

Сергій працював з видатними педагогами, такими як: Народний артист УРСР Прядченко Н. Д., Народна артистка УРСР Лагода А. В. - виконуючи ролі «принців», а також характерні провідні партії, що є рідкісним поєднанням для класичного танцівника. Експерти балетного світу відзначають рідкісний талант і професіоналізм Сергія, вміння яскраво і самобутньо самовиражатися на сцені, не залишаючи байдужою українську і західну публіку.

В середині ХХ століття «Раймонда» отримала неймовірну популярність за кордоном і досі залишається одним з найскладніших вистав для будь-якої балетної трупи. Її насичена хореографія вимагає від усіх виконавців віртуозності та фізичної витривалості. Для артистів це - можливість показати всі грані техніки класичного танцю. Для глядачів – насолодитися вражаючим видовищем балетного майстерності. За це «Раймонду» цінують шанувальники балету в усьому світі. Боротьба добра і зла, перемога краси і сили духу над темними сторонами людської натури вносять в балет життєстверджуюче начало, а барвистий феєрверк яскравих танцювальних номерів залишає в душі кожного глядача радісне відчуття свята.

Музика «Раймонди» входить до скарбниці шедеврів російського музичного мистецтва. Партитуру балету відрізняє достаток оркестрової палітри і особлива широта звучання, притаманна симфонічним творам.

Насолоджуйтеся однією з кращих балетних постановок «Раймонда» в чудовому виконанні справжніх майстрів балетного мистецтва!

Композитор - Олександр Глазунов

Постановник - Маріус Петіпа, редакція Яременко В.А.