— Мобільний додаток
Тима Белорусских big

Тима Белорусских

25 березня 19:00

25 березня ср, 19:00
від 390

Тіма Білоруських у Києві. 25 березня в Палаці Спорту в Києві відбудеться великий сольний концерт крутого сучасного репера Тіми Білоруських.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ТІМИ БІЛОРУСЬКИХ У КИЄВІ?

1. Гармонійно влитися в родину відданих фанів відомого артиста.
2. Побувати у власному світі Тіми, але при цьому не втратити зв'язок з реальністю.
3. Не втриматися на місці й разом з кумиром заспівати прості й зрозумілі рядки улюблених треків.

ВЕЛИКИЙ СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ ТІМИ БІЛОРУСЬКИХ У КИЄВІ

25 березня в Палаці Спорту відбудеться сольний концерт харизматичного репера Тіми Білоруських. Маєш круту нагоду побачитися з кумиром особисто й почути улюблені треки наживо: хапай квитки собі й замов усім своїм!

ВИБУХОВІ ХІТИ ТІМИ БІЛОРУСЬКИХ НА СЦЕНІ ПАЛАЦУ СПОРТУ

Впевнений у собі та відкритий для всіх Тіма готує для киян та гостей міста справжній вибух. Потужна програма включає топові треки артиста – «Мокрые кроссы», «Витаминка», «Незабудка», Rassvet та інші проникливі композиції. Як мовиться, не «кросами» єдиними. Хоча саме цей сингл вивів Тимофія на верхівку рейтингів соцмереж і допоміг заявити про себе на просторах інтернету. «Мокрые кроссы» потрапили в Топ-5 Apple Music і мають мільйони переглядів на ресурсі YouTube.

Сьогодні ж талановитий репер перетнув межу онлайн-популярності та вийшов на потужні сольні лайви й абсолютні солд-аути. Тіма Білоруських – автор і виконавець, якому вдається втримати межу між створенням життєвої лірики та використанням лайливих слів і «наркотично-алкогольних» тем. Саме це й приваблює тисячні натовпи шанувальників.

Приходь та розчинися в чесних і влучних рядках!