– Всі квитки без сервісного збору!
Tribute Show. METALLICA big

Tribute Show. METALLICA

,


Tribute Show. METALLICA з симфонiчнім оркестром

Сама Metallica більше не грає концерти з симфонічним оркестром. Tribute Show "METALLICA з симфонічним оркестром" затребуване у всій Європі. На концерті ви заспіваєте Nothing Else Matters в один голос з багатотисячним залом

Група, на якій ми виросли. Це музика не на один сезон, почувши мелодію якої через роки, ми з посмішкою згадуємо минулі дні. Музика групи Metallica - це щось більше, що супроводжує нас протягом життя, і не має значення, ростемо ми, дорослішаємо, переживаємо труднощі або йдемо на заслужений відпочинок. Тематика пісень групи не старіє і не виходить з моди, а сам колектив досягає все більшого успіху, збираючи на концертах фанатів всіх вікових категорій від малого до великого.

Tribute Show "METALLICA з симфонічним оркестром" - це інтернаціональний проект.

11 років тому свою діяльність розпочала група Scream Inc., колектив, що складався зі студентів - фанатів Металіки. З самого початку точність відтворення партій і якість звучання для хлопців були найважливішими характеристиками у виконанні пісень улюбленої групи. Раптово, клуби почали один за іншим запрошувати Scream Inc. до співпраці, що незабаром стало поштовхом до концертної діяльності далеко за межами Батьківщини.

З 2015 року почалася підготовка симфонічного Metallica Tribute Show під керівництвом досвідчених концертних промоутерів. Група почала гастролювати з симфонічним оркестром, продовжуючи розвивати оригінальну програму. Однак, проект досяг своєї пікової позиції тільки зараз, після початку співпраці з європейськими продюсерами, які допомогли так відточити шоу, що купити квиток на нього в Європі за тиждень до концерту стає все складніше.

Станьте частиною цього історичного заходу!

Tribute Show. METALLICA Tribute Show. METALLICA