– Всі квитки без сервісного збору!


The Rasmus (Расмус)

The Rasmus - 15 років альбому Dead Letters!

Зізнайтеся, хто в підлітковому віці епохи нульових не вішати на стіну плакат з the Rasmus, королями меланхолійної рок-балади? Чорний одяг, що викликає мейк-ап, пісня "In the Shadows" в навушниках - якщо ви відчули приємну ностальгію, то готуйтеся до приголомшливого музичного концерту! П'ятому студійного альбому the Rasmus "Dead Letters" виповнюється 15 років! На честь ювілею група відправиться в європейський тур, а 26 жовтня виступить в київському клубі Stereo Plaza!

Найвідоміша група Фінляндії: дев'ять студійних альбомів, проданих загальним тиражем понад 4 мільйони платівок, величезна кількість музичних нагород як на батьківщині, так і за кордоном, любов армії шанувальників і культовий статус в історії рок-музики нульових. The Rasmus досі стрясають сцену в танці, збирають на концертах повні зали і задають жару всім присутнім, так що не пропустіть їх майбутній виступ в Києві!

Альбом "Dead Letters": до 2003 року четверо фінських хлопців вже десять років успішно виступали у себе на батьківщині, збирали аншлаги і будували великі плани. Але саме вихід альбому "Dead Letters" і безсмертного хіта "In the Shadows" приніс їм світову славу. Мільйони людей опинилися під впливом меланхолійних рок-записів, насичених яскравими образами. Минуло 15 років - і це відмінний привід згадати минулі часи і насолодитися музикою культових the Rasmus.

Турне по всій Європі: у групи є кілька сюрпризів для шанувальників, які прийдуть на концерт в рамках європейського туру. По-перше, альбом "Dead Letters" буде перевиданий на CD і вінілових пластинках. По-друге, деякі пісні з альбому вперше будуть зіграні саме під час ювілейного турне.