— Мобільний додаток
The Neighbourhood big

The Neighbourhood

2 грудня 19:00

2 грудня ср, 19:00

The Neighbourhood їдуть до Києва з масштабним проектом.
 

2 ГРУДНЯ 2020 19:00, ПАЛАЦ СПОРТУ

У 2012 році гурт The Neighbourhood випустив сингл Sweater Weather та для п'ятьох хлопців все змінилося. Пісня стала великим хітом, а драматичний чорно-білий кліп кожного тижня збирав декілька мільйонів переглядів.

У такій ситуації до The Neighbourhood причепився ярлик "гурт однієї пісні". Жодному музиканту в світі не сподобається, коли йому кажуть: "Тобі просто пощастило".

2 грудня 2020 року у київському Палаці Спорту Джессі Разрефорд та компанія покажуть, що The Neighbourhood можуть дати світові трохи більше, ніж Sweater Weather.

Протягом 2017 та 2018 років The Neighbourhood займалися найбільшим та найамбіційнішим проектом у своїй кар'єрі. Спочатку вийшов міні-альбом Hard. За ним ще один - To Imagine. Потім - повноформатний The Neighbourhood, а потім ще одна платівка - Ever Changing. Якщо скласти назви всіх релізів, то вийде Hard To Imagine The Neighbourhood Ever Changing. У перекладі це означає: "Складно уявити, що The Neighbourhood взагалі колись зміняться". Це концептуально та самоіронічно водночас.

Hard To Imagine The Neighbourhood Ever Changing охоплює широкий спектр жанрів. Тут є як і стандартні "нейбахудівські" мелодії, так і похмурий хіп-хоп з куплетами від реперів на кшалт Дензела Каррі. Як мелодії з тривожним розладом, так і груві-сінті-поп гімни на кшалт Scary Love.
Але головне те, що гурт не хвилють скептичні коментарі щодо їх експериментів із звучанням.

Якщо так, то чекаємо на гурт взимку зі схожим настроєм.