— Мобільний додаток
Лебедине озеро
 big

Лебедине озеро

,


Лебедине озеро в Києві! 
Ви можете купити квитки на Лебедине озеро на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Балет — краса, грація, казка! Чарівний світ мистецтва, який, торкнувши душу людини одного разу, вже не залишає її. Про нього неможливо говорити, його потрібно дивитися і захоплюватися.

26 січня 2020 р в Національній музичній академії України ім. П. І. Чайковського запрошуємо на живу магічну казку для дітей та дорослих «Лебедине озеро». Цього разу вразить не тільки приємна атмосфера реконструйованого затишного залу, але й масштаб самого дійства, адже на сцені консерваторії під живий супровід великого симфонічного оркестру, чи не вперше в Києві, — майже вся трупа Дніпро Опери. Це буде лише один показ у столиці перед гастролями по Европі, так що встигніть доторкнутися до прекрасного!!!

В основі цього шедевру балетного жанру лежить старовинна легенда про зачароване озеро і прекрасну дівчину-лебідь. Це красива романтична казка про кохання та боротьбу добра зі злом, яка так необхідна сучасній постійно зайнятій людині. Колоритна музика П. І. Чайковського, що до сих пір зберігає свою таємницю і як завжди заворожує ліризмом, мелодійністю і поетичністю, живе єдине дихання симфонічного оркестру під керівництвом Назара Яцківа , солістів балету Євгена Кучвара, Дмитра Васильєва, Екатерини Андриєнко, Світлани Лісняк та трупи театру — зробить цей недільний вечір найнезабутнішим та гармонійним. Зворушлива історія кохання буде цікава як дорослим, так і дітям, яких таким чином можна долучити до високого балетного мистецтва. Подаруйте свято собі та Вашим близьким! Балет у трьох актах. Постановка Маріуса Петіпа в сучасній редакції А. Литвин.