— Мобільний додаток


Stand-up. Winter holidays в Києві! Чекаємо на вас 31 січня о 19:00 на майданчику CARIBBEAN club.

Ви можете купити квитки на Stand-up. Winter holidays на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Стендап - це сміливий і відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками і емоціями, які не залишать байдужим нікого!

Знайомі життєві ситуації, курйози, проблеми і теорії їх смішного рішення. Все це і багато іншого на вечорі справжньої стендап-комедії!

1 ВЕЧІР - 1 СЦЕНА - 6 СУПЕР-КОМІКІВ - БУДЕ СМІШНО!

· МАКСИМ КРАВЕЦЬ - справжній сімейний експерт, людина, яка одружена вже півроку і десять років. Його жарти націлені на побутові проблеми, відносини з дружиною і сім'єю. А ще Максим Кравець - фіналіст проекту «Комік на мільйон» на телеканалі «ICTV», кіноактор і кіносценарист. 
· СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО - комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти походу збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. До того ж, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проектів України. 
· СЕРГІЙ СТЕПАНИСЬКО - магістр української філології. Комік, який розповідає про те, чим живе його єдина любов - БАТЬКІВЩИНА. Переможець «Розсміши коміка», учасник телевізійного фестивалю «Ліги Сміху», автор і учасник гумористичних проектів. 
· ВОЛОДИМИР ЄВЧУК - людина, яка відростила бороду, щоб не носити з собою паспорт. Також Володимир - переможець проекту «Розсміши коміка», чемпіон Рівненської «Ліги сміху» 2017 і автор гумористичних телевізійних проектів України. 
· ЖЕНЯ БАБКОВ - комік, який входить в топ-10 кращих коміків за версією українських фестивалів стендап-комедії: O'fest 2016 Independent stand-up festival 2016 і 2017. 
· Ведучий вечора, ІВАН ЖОРНОКЛЕЙ - киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник і ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency». Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, чого вони самі не знали.

Тривалість програми - 90 хвилин. Рекомендується особам від 18 років.

«Ukrainian Stand-Up Agency» - серйозний підхід до смішним подій!