– Всі квитки без сервісного збору!

Найкращий день map
3 січня пт, 19:00
150 – 590

Найкращий день

класична комедія положень в сучасному прочитанні

Сюжет п'єси хвацько закручується з першої сцени. Французький медіа-магнат, мільйонер і любитель красивого життя одного ранку виявляє в своєму будинку злодія, який з'явився з щиросердним зізнанням. Але цього мало: він виявляється нареченим  дочки магната, дівчини без комплексів, але з хорошим апетитом. Магнат здивований, роздратований і, в той же час, радий потенційному зятеві з валізою повною банкнот. І все б добре, але, схоже, вони говорять про різних дівчат. А що саквояж? О! У цього аксесуара в п'єсі своя особлива роль. І так весь день будинок мільйонера, медіа-магната Барньє раз у раз стрясають бурі емоцій, накривають цунамі почуттів, і в цьому вирі дуже непросто втриматися в рамках пристойності. Особливо, якщо в твоїх шафах повно «скелетів» у вигляді помилок минулого і, вони раз у раз намагаються вибратися назовні. Герой вже сам починає плутатися в тому, скільки ж у нього грошей, дітей та саквояжів. Розплутати ситуацію, розкрити всі сімейні таємниці і «розставити всіх по місцях» допомагають і заважають магнату всюдисуща покоївка, ненаситна дружина і навіть особистий кінезо-терапевт. І все це в один день! Один божевільний день з життя мільйонера стане найкращим днем!

Автор п'єси - Тамара Каганович. Сміливі ідеї режисера-постановника вистави Олександра Самусенко втілять в життя зірки київської та одеської сцени.

У головній ролі французького мільйонера з непростою долею виступить актор театру і кіно Олексій Агопьян, добре відомий публіці по участі в таких проектах як «Маски-шоу» і «Каламбур». За законами антрепризи його ближньою і дальньою ріднею на сцені стануть одеські актриси:

Заслужена артистка України-Ірина Охотніченко

Олена Головіна - актриса Одеського Українського театру ім. В. Василько

Ірина Гатун- актриса Київського театру «Чорний квадрат», учасниця Ліги сміху, актриса серіалу «Країна У»,

Аліна Катречко- актриса Одеського Українського театру ім. В. Василько,

У такому «квітнику» головному герою п'єси буде непросто зберегти спокій і тверезість думок. На допомогу до нього прийдуть шоумен Володимир Шумко, актор Київського театру «Чорний квадрат», тричі переможець шоу «Розсміши коміка»

Учасник імпровізаційної шоу на ТБ і актор Одеського Українського театру ім. В. Василько - Олександр Самусенко.

Вистава йде російською мовою