— Мобільний додаток
РОК-ОРКЕСТР "НАОНІ" big

РОК-ОРКЕСТР "НАОНІ"

,


РОК-ОРКЕСТР "НАОНІ"

РОК-ОРКЕСТР НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ УКРАЇНИ “НАОНІ” ЗІ СВІТОВИМИ ХІТАМИ ТА ЛЕГЕНДАРНИМИ РОК-БАЛАДАМИ!

Ви уявляєте, як може звучати класичний рок на українських народних інструментах? Metallica на флейті най, а музична дуель електрокобзи та електробандури в незабутніх хітах Deep Purple? А Феєричне вогняне шоу на цимбалах в непроглядній темряві як — «Misirlоu to hug fiery cymbals!» Світовий хіт від Адель Skyfall грає абсолютно новими спалахами звуку, а вічні мелодії Queen та Beatles дарують глядачам ейфорію.

Ні, це неможливо описати словами, коли мороз по шкірі а в душі вулкан, коли хочеться ридати всім серцем і злетіти від радості й усе це одночасно!

Таке можливо лише на концерті Рок-Оркестру Народних Інструментів, де для вас грають заслужені та народні артисти, абсолютні професіонали своєї справи, яких після концерту публіка проводжає виключно стоячи. Де більше 30-ти класичних та народних інструментів, що оживають як актори в театральній дії, де кожен відіграє свою роль у масштабному виступі оркестру. В залі не залишиться жодної душі, що сховається під маскою байдужості, це справжній вибух щирості, енергії, патріотизму та любові!