– Всі квитки без сервісного збору!
РЕВІЗОР
Вертинський, Горянський big

РЕВІЗОР
Вертинський, Горянський

30 жовтня 19:00

РЕВІЗОР
Вертинський, Горянський map
30 жовтня ср, 19:00
300 – 790

«РЕВІЗОР»

Комедія на дві дії

Комедія про авантюристів і жуликів, хоча і написана півтора століття назад, залишається гранично сучасною. За ширмою класичного сюжету ховаються всі ознаки нашого часу: хабарництво, самоуправство, беззаконня. І хоча весь спектакль глядач сміється, надриваючи живіт, в фіналі його чекає одкровення. Виявляється, сміх-то, крізь сльози.

«Ревізор» - спектакль, який сповнений гоголівських диявольських жартів і комічних ситуацій. Злегка актуалізований матеріал у виставі заслуженого діяча мистецтв України В'ячеслава Жили, звучить по-новому енергійно. Впізнавані характери, недвозначні натяки, - правду в постановці тісно перемішують з жартом.

І, звичайно ж, на сцені «Ревізора» улюблені артисти - Лілія Ребрик, Ксенія Вертинська, Володимир Горянський, Олександр Папуша, Валерій Шалига, Олександр Жила, Андрій Кронглевський, Віталій Ажнов, Петро Русаненко, Владислав Дмитрук.

Роль городничого в сучасній постановці виконає народний артист України Олексій Вертинський, а шахрая-Хлестакова зіграє молодий артист Данило Маржец.

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України В'ячеслав Жила

Композитор - Юрій Дзвонар

Художник-постановник - Марія Крутоголова

Художник по костюмах - Любава Сокіл

Художник по взуттю - Олександр Гнатковський

Продюсер - Слава Жила

РЕВІЗОР
Вертинський, Горянський РЕВІЗОР
Вертинський, Горянський