– Всі квитки без сервісного збору!

ПК КПІ

 

Палац культури КПІ відомий як місце проведення багатьох знаменних культурних подій в Києві. Тут часто виступають гастролюють творчі колективи.
КПІ став першим технічним вузом в царській Росії, а потім був найбільшим вузом СРСР. Свій нинішній зовнішній вигляд територія КПІ придбала в 1960-1980 роках. У цей період був побудований і Палац культури КПІ. Будівництвом навчальних корпусів, гуртожитку та Палацу культури займалися самі студенти під керівництвом професійних будівельників. Точно так же упорядковувати і решта території університетського містечка.
Сьогодні концертний зал КПІ займає четверте місце в місті по місткості. Зал розрахований на 1640 місць. Крім того в Палаці є просторі мармурові холи, кілька гримерок, два конференц-зали.
У стінах КПІ зародилися такі колективи як Народна академічна хорова капела, Народна самодіяльна капела бандуристів, Народний ансамбль народного танцю університету КПІ. Група ентузіастів організувала і народний естрадний аматорський театр, а потім з'явилася і знаменита команда КВН КПІ, а також багато інших об'єднання.

Адреса: м. Київ, пр-т Перемоги, 37 відкрити карту