— Мобільний додаток
ОЛЕКСАНДР СЄРОВ big

ОЛЕКСАНДР СЄРОВ

26 березня 19:00

26 березня чт, 19:00

Олександр Сєров в Києві! Чекаємо вас 2020-03-23 о 19:00 на майданчику Палац Україна, Київ.
 

Олександр Сєров - знаменитий радянський і російський естрадний співак. Протягом довгих років хіти «Ты меня любишь», «Мадонна», «Я люблю тебя до слез» і «Звездопад» залишаються серед найбільш виконуваних композицій на більшості вокальних конкурсів.

Олександр народився в селі Ковалівка, розташованому в Миколаївській області.

Почалося все з пісні Тома Джонса «Delilah», яку хлопчик одного разу почув по радіо. З тих пір Джонс, а також Елтон Джон стали для Олександра прикладами естрадного виконання.

Спочатку Олександр виступав у складі вокально-інструментального ансамблю «Іва», потім були такі колективи, як «Співаючі юнги» і «Черемош». І тільки на початку 80-х років почалася сольна співоча кар'єра, яка і принесла артисту успіх.

Перший раз широкий загал почув голос Олександра Сєрова в 1981 році. Це була пісня «Круиз», виконана в дуеті з Ольгою Зарубіною, яка стала великим хітом. Потім був ще один дует з Тетяною Анциферовою «Междугородный разговор» і перша сольна композиція «Эхо первой любви». Кращі пісні Сєрова початку 80-х склали перший альбом «Мир для влюбленных». Популярність співака набирала обертів, а після появи відеокліпів «Мадонна» і «Ты меня любишь» затребуваність Олександра виявилася феноменальною. Відеоролик «Ты меня любишь» став першим російським кліпом, в якому знялася знаменитість. Це була Ірина Алфьорова.

Співак Олександр Сєров завжди користувався великою популярністю у протилежної статі. А гарячі шанувальниці приписували артисту романи з величезною кількістю актрис і співачок. Глядачі були впевнені, що у Олександра Сєрова та Ірини Алфьорової роман, так як артисти правдоподібно зіграли почуття в кліпі на пісню «Ты меня любишь». Зірка Ленкома не відразу погодилася на зйомки, вважаючи, що така робота не відповідає статусу драматичної актриси, але Сєрову вдалося умовити Ірину.

Побачити Олександра Сєрова своїми очима і почути його найвідоміші пісні можна буде 23 березня 2020 року на сцені Палацу Україна.