— Мобільний додаток
Німе Кіно і Оркестр big

Німе Кіно і Оркестр

15 – 22 березня

15 березня нд, 20:00
від 200
22 березня нд, 20:00
від 200

У Будинку Кіно відбудеться показ кращих німих комедій в супроводі автентичного джазового ансамблю. Подання припаде до вподоби публіці різного віку і смакових уподобань. Глядачі перенесуться на сто років в минуле, в часи, коли головним провідником у світ кіно була музика. 
 

Вас чекають короткометражні фільми справжніх королів комедії - Чарльза Чапліна, Бастера Кітона, а також батька жанру - француза Макса Ліндера. Озвучувати покази буде Kyiv Rhythm Kings - оркестр, що складається з найнеймовірніших інструментів, кожен з яких гідний окремого опису. В репертуарі ансамблю старовинні регтайми, кращі зразки ранньої джазової музики, спірічуелс і багато іншого. 

Короткометражки 

Сьогодні Чарльз Чаплін більше відомий своїми повнометражними шедеврами. Але вперше справжній геній Чарлі розкрився в його ранніх короткометражках. Те ж можна сказати і про Бастер Кітон. У програмі представлені три короткометражні фільми, кожен з яких справжній тріумф жанру. 

У програмі 15 березня: 

The Scarecrow / Опудало, 1920 
Сільськогосподарські робітники Кітон і Робертс живуть в одному котеджі, повному різноманітних механічних пристроїв, які полегшують життя. Вони борються за серце дочки фермера. Кітон переодягається опудалом і цим доставляє своєму супернику і фермеру масу проблем ... 

The Rink / Каток, 1916 
Герой Чарлі працює в ресторані. Після низки пригод на роботі він відправляється відпочити на ковзанку. Там він бачить, як містер Стаут активно доглядає за дівчиною, яка явно не відповідає йому взаімостью. Увечері Чарлі з'являється у неї на вечірці, представляючись «Сер Сесіл Селтцер ...» 

The Frozen North / Морозний північ, 1922 
Герой Бастера Кітона виявляється в екзотичному місці: на Крайній Півночі, де на нього чекає маса пригод. Серед них феєричне пограбування грального будинку, погоні в ефектних декораціях і вбивство коханця своєї дружини. Якщо, звичайно, герой не помилився в своїх судженнях ... 

МУЗИКА 
У складі Kyiv Rhythm Kings музиканти гуртів «Руки'в Брюки», «Pushkin Klezmer Band» та «Brass Band». 

Німе Кіно і Оркестр в Києві! Чекаємо вас 2020-03-15 о 20:00 на майданчику Дом Кино, Київ.