— Мобільний додаток
Ніч перед Різдвом big

Ніч перед Різдвом

,
23 лютого 16:00

23 лютого нд, 16:00

Ніч перед Різдвом в Києві! Чекаємо вас 2020-02-23 о 16:00 на майданчику Театр Актор, Київ. 
Ви можете купити квитки на Ніч перед Різдвом на Parter.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

 

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ВИСТАВУ «НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ»?

1. На сцені будуть 30 акторів, який створять яскравий національний колорит. 
2. Казкова сценографія, шикарні декорації і костюми. 
3. Вас чекає безліч сюрпризів. 

Всі знають, який шлях до серця чоловіка. А ось через що лежить доріжка до серця прекрасної статі? Відкриємо секрет: підкорити дівчину допоможе пара черевичків, розшитих золотом!

Коваль Вакула втратив від любовної гарячки здоровий глузд, тому вирішується будь-яким способом виконати бажання своєї непокірної Оксани. І якщо розтопити крижане серце коханої здатні черевички, які носить сама цариця, то так тому і бути! Він і не знає, які незвичайні пригоди його чекають. Ніч напередодні Різдва таїть в собі чимало чудес. Тут і колоритна Солоха з заплутаними любовними пригодами, і сміливі козаки, і навіть блискуча цариця.

Вас чекає шалено красива казка про зворушливу любов. Яскраві масові сцени з танцями і піснями просто заворожують! А іскрометний гумор, національні колядки та вертеп принесуть справжню насолоду.

Обов'язково приходьте на виставу «Ніч перед Різдвом», щоб побачити грандіозне театральне втілення одного з кращих творів великого Миколи Гоголя. Чекаємо вас неодмінно!