– Всі квитки без сервісного збору!
Нерви big

Нерви

Київ, StereoPlaza
малий зал
17 листопада 19:00

Нерви map
17 листопада нд, 19:00
450 – 1290

НЕРВИ презентують новий альбом великим сольним концертом в STEREO PLAZA

В кінці лютого «НЕРВИ» випустили новий альбом під назвою «Слем і депресія». Реліз став шостою за рахунком студійною роботою музикантів, куди увійшли одинадцять пісень в електричному звучанні, дві з яких - «Так як треба» і «Магнітні бурі» група вже раніше презентувала на концертах.

«« Слем і депресія »- це колаборація минулого з майбутнім. Це і нові треки, і старі, але в свіжії музичній обробці, - розповідає вокаліст гурту «НЕРВИ» Женя Мільковский. - Ми виконаємо ідеальну програму, напрацьовану нескінченними турами, виберемо найкраще і найактуальніше. Цей концерт стане проривом! Ми сподіваємося на підтримку наших слухачів, які як і ми небайдужі до долі живої музики в нашій країні. Давайте зробимо крок в майбутнє рок-музики вже зараз! ».

17 листопада в STEREO PLAZA вас чекає велика тригодинна програма, до якої увійдуть як старі перевірені хіти - «Кава - мій друг», «Ворони», «Батареї», «Найдорожча людина», так і нові пісні з альбому «Слем і депресія ».

«НЕРВИ» активно гастролюють містами СНД і Європи. Тільки за 2018 року музиканти зіграли близько 100 сольних електронних концертів. Крім цього команда не втомлюється випускати сингли, знімати кліпи і створювати нову музику, перебуваючи на хвилі популярності ось уже 9 років.