– Всі квитки без сервісного збору!
Море шансону big

Море шансону

,


17 та 18 серпня на майданчику Літнього театру «Морвокзал» відбудеться Перший фестиваль шансону в Одесі. Найпопулярніші виконавці шансону в Україні влаштують свято для всіх одеситів та гостей міста.

В перший день фестивалю свій сольний концерт презентує Гарік Кричевський - львівський бард і культовий шансоньє. Всі тексти пісень Кричевського написані ним самим. Кричевський носить чорне і одягається в стилі Ероса Рамазотті: піджак - повага до глядачів, шкіряні штани - вони практичні і зовсім не мнуться. Хіти «Киянка», «Привокзальна», «Ялинка-мурка», «Календарна осінь», «Мила», «Хмари», «Тумани», «У неї Porsche Cayenne» популярні серед кількох поколінь. Дивовижний тембр голосу Кричевського, щирість і простота життя здатна підкорити навіть дуже упереджену публіку.

18 серпня на сцені Літнього Театру «Морвокзал» виступлять: Євген Кемеровський; Олег Алябин ; Валентин Куба; Михайло Грицкан; Петя Чорний; Ольга Сумська; Віталій Борисюк; Ігор Корж; Аня Жуліна; Олег Верді; Володимир Карафетов; Олександр Ломинский; Юрій Сандик; Тетяна Дьяченко; Слава Благов.

Ведучі вечора: Ігор Корж і Аня Жуліна.

Квитки вартістю 800, 900, 1100, 1200, 1300, 1400 дійсні на два дні фестивалю (17 і 18 серпня)