— Мобільний додаток


Вистава Love Letters у Києві. 6 березня в Жовтневому Палаці в Києві – блискучі Антон Лірник і Лілія Ребрик у ліричній виставі Love Letters. 

Чому варто піти на спектакль Love Letters у Києві? 

  1. Найтонша тема напередодні найніжнішого свята весни. 
  2. Приголомшливі актори в нових образах. 
  3. Атмосфера романтики – для незабутнього вечора. 

Вистава Love Letters у Києві 

6 березня запрошуємо вас у Жовтневий Палац на вишукану постановку про кохання Love Letters. Час минає, міняються мода та звичаї. А любов залишається незмінно найскладнішою й водночас найбільш затребуваною темою для творчості. Love Letters – про любов, закладену в рядках листів...  

На сцені Палацу Жовтневий – незрівнянні Антон Лірник і Лілія Ребрик 

В основі спектаклю Love Letters – п'єса, написана в середині минулого століття. Історія про «віртуальний роман» отримала нове прочитання сьогодні. Зустрічайте: Він і Вона, у виконанні знаменитих артистів Антона Лірника та Лілії Ребрик. Він – розумний, щирий, рішучий чоловік. Вона – талановита та яскрава жінка. Що їх об'єднує? – Листи про кохання довжиною в життя. 

Love Letters – про тих, хто так довго й чесно писали про свою любов у листах, але так і не перетворили почуття на реальні взаємини. В їхньому листуванні не буде прямих зізнань, але самі по собі ці листи – свідчення великого та сильного почуття. 

Де купити найкращі квитки на спектакль Love Letters? 

Замовити квитки на спектакль Love Letters в Жовтневому Палаці в Києві ви можете на сайті Parter.ua.