– Всі квитки без сервісного збору!
Ліга Сміху - 2019
П'ятий етап big

Ліга Сміху - 2019
П'ятий етап

6 – 7 вересня

Ліга Сміху - 2019
П'ятий етап map
6 вересня, 19:00
190 – 1350
Ліга Сміху - 2019
П'ятий етап map
7 вересня, 18:00
190 – 1350


Ліга Сміху - 2019
П'ятий етап

Тренуймо м’язи преса, пані та панове. Ні, не заради пляжу. На початку осені 6 і 7 вересня в Києві відбудеться п'ятий етап "Ліги сміху", де нам належить реготати до кольок. Тож не пропускайте тренування, інакше можете лопнути. Команди підготували колосальний запас свіжих жартів і номерів. Сценаристи подбали про провокаційні теми для імпровізацій. Стримати сміх точно не вийде. За витівками кращих гумористів неможливо спостерігати спокійно.

Веселимося і вболіваємо за улюблену команду

"Ліга сміху" запрошує всіх любителів позитиву на телезйомку п'ятого етапу нового сезону. До цієї ступені дійшли наймайстерніші жартівники проекту. Це улюблені нам команди:

- колоритна "Моя провінція";

- запальні "Ветерани космічних військ";

- харизматичний "Дніпро";

- досвідчені хлопці "30+";

- завжди несподівані "Пішло-поїхало";

- і найдушевніший "Наш формат".

Хто продовжить боротьбу за титул чемпіона гумору? Це ви дізнаєтеся першими на телезйомці нового етапу проекту. Ловіть свій шанс побачити все, що залишається за кадром. Це жарти на межі фолу, вибухонебезпечні замальовки і, звичайно ж, гуркіт сміху між номерами. Ви думаєте, коміки перестають жартувати, коли залишають сцену? Аж ніяк. Дізнайтеся, як веселяться гумористи в "природному середовищі існування".

Імпровізація, скетчі, баттли і інші приводи для сміху

Чого тільки не відбувається на "Лізі". Молоді коміки і майстри стендапа, початківці і досвідчені маестро жартів змагаються в умінні смішити. Звичайно, не можна обійти увагою зіркових тренерів команд. Їх неабиякий досвід помножити на молодечий запал учасників дорівнює добірному гумору в найяскравіших форматах. Приходьте на зйомки шоу, яке смішить всю Україну.

Телезйомка!