– Всі квитки без сервісного збору!
Le Figaro Project map
13 лютого, 19:00
250 – 1550

Le Figaro Project

Вперше в Україні, унікальне шоу - опера з оркестром. «Le figaro Project»

Це поєднання гарної музики, неперевершених голосів, потужної енергії танцюристів і розбурхують трюків від гімнастів.

Синтез акторської майстерності і хореографії, емоції кожного виконавця - це головні складові роботи команди. Оригінальні, запальні постановки, яскраві костюми, пластика і грація професійних танцюристів, подарують радісне святковий настрій і принесуть ні з чим незрівняне задоволення. Колектив поєднав воєдино класичні та сучасні ритми, створивши певний жанровий «коктейль».

У проекті беруть участь:

Сергій Голубничий .Народний артист України. Гастролював у США, Канаді, Великобританії, Німеччині та інших країнах.

У шоу також беруть участь вокалісти, з унікальними по силі голосами. Михайло Гуменний-Петрівський учасник українсько-польського проекту «10 тенорів»; учасник Голосу країни, Дмитро Шарабурін - заслужений артист України (співак, актор, телеведучий, соліст Київського Національного театру Оперети), Ірина Касьянчік (учасниця міжнародних проектів, солістка Національної музичної академії України імені ім.П.І.Чайковського), що підкорили Україну і країни Європи.

Зірковий гість програми Юрій Годо. Виконавець найголовніших партій мюзиклів і опер світу. Виконував світові хіти з відомим Андреа Бочеллі. Володар престижної міжнародної музичної премії Billboard і номінант на премію Grammy. Кавалер ордена Георгія Побідоносця першого ступеня і володар спортивної премії Золотий мангуст.