– Всі квитки без сервісного збору!


Лайма Вайкуле у Києві з новою програмою і зірковими гостями

Після завершення грандіозного фестивалю Лайми Вайкуле «Рандеву», який вперше за його п'ятирічну історію цього року виїхав за межі Латвії і вперше відбувся в Одесі, «найнародніша» латвійська співачка у листопаді їде у великий всеукраїнський тур! Тільки вісім міст матимуть змогу побачити нову програму! Зустрічаємося у Києві 30 листопада у Палаці «Україна»!

На шанувальників чекають хіти «Я вышла на Пикадилли», «Вернисаж», «Еще не вечер», «О чем играет пианист»... Без них, звісно, не обходиться жоден концерт Лайми Вайкуле. Однак будуть і новинки!

І разом з Лаймою – лише у Києві, на сцені виступить неповторний балет Freedom!  Вони так чудово доповнюють один одного, що їхні виступи практично неможливо уявити окремо.
Лайма їде до Києва з новою програмою, яка не потребує особливої назви. Достатньо на афіші написати лише два слова – її ім'я та прізвище.
Вона поза часовими межами, поза модою та політикою. Та, як би там не було, щороку Лайма презентує глядачам щось таке, що дозволяє їй легко зберегти свій статус актуальної, сучасної та модної артистки.  Молодь їй щиро заздрить, що для Вайкуле нема нічого неможливого!
Запевняємо: цього разу Лаймі також буде чим вас здивувати.

 «У багатьох містах цього українського туру я давно не була. Зустріч з публікою, яка тебе любить, завжди бажана і очікувана. Вона скоро настане, і це робить мене особливо щасливою», - каже Лайма. 
- До концертної програми увійдуть шлягери і нові пісні. Люди все одно люблять те, що знають. Як би я не крутилася, і не хотіла вставити щось нове, все одно хіти не можна не виконувати. Будуть дуети. Разом зі мною в Україну приїде співак з Риги Яніс Стібеліс. Краще, ніж він, пісню Раймонда Паулса «Любовь настала» не заспіває ніхто.  Однак несподівані зіркові гості також готуються до цього концерту.
Чи заспіваю я українською? Я вже почала розуміти мову, - жартує Лайма. – Не на всі 100 %, але на 80 – точно. Страшно співати іншою мовою. Це – повага і відповідальність. Але я буду старатися!».

У Лайми – багато титулів! Для когось вона – еталон жіночності, елегантності, ікона стилю, справжня леді... Інші захоплюються її енергією, шармом та харизмою.
Одна з глядачок після концерту у Літньому театрі «Морвокзалу» в Одесі (там цього річ відбувся фестиваль) сказала просто: «Для мене Лайма – одна з найгарніших жінок мого Всесвіту». І у цих словах уся суть – народне визнання!

Однак Лайма не любить яскравих епітетів на свою адресу, каже, що підвищена увага до її персони поза сценою для неї великий стрес. Тому дамо одну пораду: давайте подивимося на фантастичну Лайму на сцені! Послухаємо її хіти і нові пісні. І не пошкодуємо оплесків на знак нашої любові та визнання.
Занотуйте у календарі дату, щоб не пропустити! Лайма призначає вам зустріч
30 листопада у Києві у Палаці «Україна».

Разом з Лаймою осінь і зима у Києві обіцяють бути теплими.