— Мобільний додаток
Judas Priest big

Judas Priest

8 червня 19:00

8 червня пн, 19:00
від 950

Judas Priest у Києві! Легендарний гурт 8 червня 2020 року святкуватиме 50-річчя на сцені Палацу Спорту. Неможливо пропустити!

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ JUDAS PRIEST У КИЄВІ?

1. Почути наживо легенду світового хеві-металу.
2. Зарядитися потужною енергетикою гурту з 50-річною історією.
3. Не проґавити найшаленіший слем у житті.

JUDAS PRIEST ВІДCВЯТКУЮТЬ 50-РІЧЧЯ КОНЦЕРТОМ У КИЄВІ

У світі існує декілька метал-гуртів, які змогли дожити до 50 років. Не просто дожити, а й продовжувати діяльність та відзначати ювілей так, немов завтра настане кінець світу. Британські металісти Judas Priest – якраз з таких. І вони їдуть до Києва, щоб відгуляти свято разом із українськими фанами.

8 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ JUDAS PRIEST ЗАПАЛЯТЬ СЦЕНУ ПАЛАЦУ СПОРТУ

Незважаючи на вік, Judas Priest все ще дають жару. Київ прекрасно пам'ятає два виступи в 2005 і 2012 роках у Палаці Спорту. Мотоцикли, піротехніка та зрив даху під Painkiller і You've Got Another Thing Comin'. І, звичайно, Роб Галфорд, володар найвинятковішого вокалу в історії хеві-металу.

Judas Priest утворилися в 1969 році. Приблизно тоді ж з'явилися Black Sabbath, Deep Purple, Led Zeppelin і Uriah Heep. Разом з ними Judas Priest вважаються одним з найвпливовіших колективів свого жанру.

Як пояснити те, що кожен другий металіст ходить у шкіряному одязі? Дуже просто – цей ефектний образ з'явився завдяки Робу Галфорду. Він зробив стиль класичного хеві-металіста іконічним.

За 50-річну історію Judas Priest пережили багато:

  • 18 платівок, які розійшлися накладом у понад 50 мільйонів;
  • Роб Галфорд залишав гурт та повертався;
  • перша премія Grammy в 2010 році за найкраще метал-виконання пісні Dissident Aggressor;
  • а також номінація на занесення до легендарної Зали слави рок-н-ролу. Оголошення переможців відбудеться наступного року. І Judas Priest варті цього.

Гурт продовжує активно записувати музику. Минулого року музиканти презентували платівку Firepower, з якою досягли нових вершин. Альбом одночасно потрапив до топ-10 світових чартів у: США, Великобританії, Німеччині, Швеції, Хорватії, Чехії, Канаді, Австрії.

Світовий тур, присвячений ювілею гурту – ще одна зупинка на маршруті нескінченного зльоту, який Judas Priest здійснюють уже 50 років. Здається, що для них не існує меж. А це – важлива риса для кар'єри в хеві-метал музиці.