— Мобільний додаток


Jamala (Джамала)

Концерт, присвячений десятиріччю творчої діяльності Джамали X

У 2019 му виповнюється десять років з моменту тріумфального виступу Джамали на міжнародному конкурсі молодих виконавців «Нова Хвиля» у Юрмалі. Саме в ті липневі дні співачка з неймовірним голосом і харизмою увірвалася в медіа-простір України, вразивши мільйони глядачів приголомшливою виконавською майстерністю і талантом. Вона з легкістю співала пісні будь-яких жанрів - від народної «Верше, мій верше» до джазової History Repeating. З 2016-му Джамала взяла нову музичну вершину, на цей раз вигравши найголовніший пісенний конкурс в світі - Євробачення. Її пісня «1944», присвячена депортації кримських татар, торкнула європейських слухачів і професійне журі, яке також зазначило композицію окремою нагородою.

Сьогодні Джамала одна з найбільш відомих українських співачок і сонграйтерыв - в її арсеналі чотири довгограючих і один міні-альбом. Нова платівка «Крила» вийшла в жовтні 2018 го, а вже 1 лютого 2019 го співачка представила сингл Solo, написаний американськими авторами на чолі з мультиплатиновим продюсером і сонграйтером Брайаном Тоддом.

На концерті в Києві Джамала представить нову програму, в якій будуть зібрані знакові пісні зі всіх його альбомів. Кожна з цих композицій - певна віха в історії співачки. Лірична «Заплуталась» і життєстверджуюча You're Made Of Love, таємнича The Great Pretender і надихаюча на нові звершення «Крила» - глядача чекає захоплююче шоу, повне прекрасної музики і зачаровуючих візуальних ефектів.