– Всі квитки без сервісного збору!


Jah Khalib

8 листопада 2019 років Київ знову відвідає Джа Халіб, найяскравіший казахстанський репер. Майстер хіп-хопу виступить у "Палаці Спорту". Співак неодноразово освідчувався у коханні української столиці. Давайте влаштуємо хітмейкеру та його команді найтепліший прийом. Будемо вигукувати і, звичайно ж, танцювати.

Суперпотужна доставка адреналіну "E.G.O."

Таку назву має нова платівка Халіба 2018 року випуску. Альбом одноголосно віднесли до найсерйозніших і дорослих робіт виконавця. А відеокліп на "Медину" і зовсім назвали епічним роликом-бойовиком.

Майбутнє шоу присвячується новим трекам. У них більше жорсткості і хіп-хопу. Готуємося відкрити нові грані одного з найсильніших і неординарних російськомовних реперів. Джа планує доставити море емоцій кожному своєму фану. Це буде неймовірний відрив. Навіть якщо ви вже вивчили свіжі треки напам'ять, приходьте. Ніщо не зрівняється з живим виконанням, яке у Халіба завжди вибухове.

Приходьте на концерт. Запаліть разом зі справжнім репером, який живе своєю музикою. Буде круто. Ми в цьому не сумніваємося.