– Всі квитки без сервісного збору!


Heilung

Вас чекає захоплююче театралізоване шоу, яке занурює в язичницьку Скандинавію з перших секунд. Творчість Heilung – це повна репродукція епохи вікінгів.

Візуальна. Артисти виступають в шаманських одязі з ритуальним гримом на обличчях. За їх спинами масивні прикраси з кісток і черепів, інших зловісних окультних предметів.

Аудіальна. Звучання автентичних скандинавських інструментів доповнюють удари бубнів, щитів і копій. Фоном служить крижаний шум північних вод. Шаманське горловий спів перекочується на хвилях протяжного вокального плачу.

Лірична. Колектив використовує оригінальні стародавні скандинавські тексти з археологічних артефактів: мечів, амулетів, рунічних каменів тощо.

Пригода, яке варто пережити

В перекладі з німецької Heilung – це "зцілення". Саме такий ефект справляє ритуальне шоу на глядачів. Музиканти впевнені: їх творчість зцілює і оновлює. Це відчуваєш, рухаючись в такт заворожливому шаманскому звучанню.

Музика Heilung вводить в глибокий транс. Пливіть разом з вікінгами. Співайте ритуальні пісні воїнів. Святкуйте на честь Одіна хмільним медом і м'ясом вепра. Вже 8 грудня приходьте та станьте героєм прадавніх скандинавських саг. Встигніть зайняти місце на борту музичного драккара.