— Мобільний додаток

10 березня вт, 19:00

Концерт Garou в Києві. 10 березня в Палаці Україна відбудеться великий концерт володаря чудового баритона, харизматичного та чарівного Garou.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ГАРУ В КИЄВІ?

1. Надихнутися силою та величчю голосу зірки мюзиклу Notre-Dame de Paris. 
2. Відчути «мурашки» від неповторного виконання знаменитих хітів. 
3. Насолодитися багатою програмою Pop, Rock & Soul.

ЧУДОВИЙ GAROU З ВЕЛИКИМ КОНЦЕРТОМ У КИЄВІ

10 березня на сцені Палацу Україна – соліст всесвітньо відомого мюзиклу та володар впізнаваного баритона Garou. Його концерти з аншлагами проходять по всьому світу. Поспішайте оформити квитки на найкращі місця.

Зробіть оригінальний і романтичний подарунок дорогій людині – запросіть на приголомшливе шоу Гару!

БАРВИ МУЗИКИ ТА ВОКАЛУ В ПРОГРАМІ ГАРУ POP, ROCK & SOLE

Творчість Гару охоплює велику палітру музичних жанрів: рок, блюз, вінтаж-свінг. У числі улюблених публікою композицій – легендарна Belle, а також Gitan, L'amour existe encore, Sous le Vent, Gentleman cambrioleur і багато інших красивих робіт. І вони обов'язково пролунають у живому виконанні на весняному концерті Garou з програмою Pop, Rock & Soul.

Неповторний артист зачарує та подарує моменти справжнього щастя. Стильний, пристрасний і безмежно талановитий Гару представить у столиці видовищне шоу світового рівня.

На сьогоднішній день Garou є одним з найбільш знаменитих артистів світової сцени, багаторазовим володарем золотих і платинових альбомів. Блискуче виконана партія Квазімодо в мюзиклі Notre-Dame de Paris принесла Гару широку популярність.

ДЕ КУПИТИ НАЙКРАЩІ КВИТКИ НА КОНЦЕРТ GAROU В КИЄВІ?

Щоб оформити квитки на концерт Garou в Палаці Україна в Києві онлайн або з доставкою, заходьте на Parter.ua. Поспішайте зайняти найкращі місця!