— Мобільний додаток
Fairmont classic
Mozart & Tchaikovsky big

Fairmont classic
Mozart & Tchaikovsky

1 березня 19:00

1 березня нд, 19:00
від 600

Fairmont classic
Mozart & Tchaikovsky

Запрошуємо вас слухати знамениті твори Моцарта і Чайковського в одному з найкрасивіших театрів і концертних залів міста - Atrium в Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Вольфганг Амадей Моцарт - один з найвідоміших композиторів-класиків, представник Віденської класичної школи музики, що зробив величезний вплив на світову культуру. Творчість Моцарта настільки багатогранно, що здається неосяжним. відмінною рисою його музики є дивовижне поєднання строгих, ясних форм з глибокою емоційністю.

Петро Ілліч Чайковський вважається одним з найбільших композиторів в історії музики. Автор понад 80 творів, у тому числі десяти опер і трьох балетів: «Лебедине озеро», «Спляча красуня», «Лускунчик». Його твори регулярно входять в число самих часто виконуваних у всьому світі.

У програмі концерту:

Вольфганг Амадей Моцарт

• Дивертисмент # 3 F-dur K. 138 I. Allegro II. Andante III. Presto

• Адажіо для скрипки c оркестрoм E-dur K. 261 Соліст - Павло Хмара

• Дивертисмент # 2 K.137 B-dur Andante. Allegro di molto. Allegro assai.

• Рондо для скрипки і камерного оркестру, K. 373 C-dur Солістка - Ольга Шелешкова

Петро Ілліч Чайковський

• Pezzo Capriccioso op.62 для віолончелі та струнних Соліст - Сергій Казаков

• Роздуми для скрипки і струнних (з циклу "Спогад про дорогу місці") Солістка - Ольга Шелешкова

• Серенада для струнного оркестру до мажор, Op 48

Шедеври світової класики в цей вечір для вас виконає Kyiv Mozart Orchestra - незалежний проект, який зібрав провідних музикантів ансамблю «Київські солісти». Музиканти оркестру з успіхом виступали в якості солістів, грали в складі камерних ансамблів, брали участь в міжнародних фестивалях, з успіхом гастролювали по містах Німеччини, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Швейцарії, Італії, Туреччини, Марокко, Японії, Китаю. Цей досвід, свої творчі ідеї, знання і вміння вони втілили в новому проекті - Kyiv Mozart Orchestra.

Трохи про локації. Зал Atrium в Fairmont Grand Hotel - справжня перлина міста. Розкішний зал з вітражного дахом-атріумом в стилі ар-нуво і чудовою акустикою, де відбудеться справжня музична казка.