— Мобільний додаток


EVANESCENCE (Еванесенс)

До Києва повертаються легендарні Evanescence з новим альбомом!

Вони - одна з головних готік-рок груп нульових. Їх кліпи постійно крутилися в ротації українських і зарубіжних каналів. Їх пісні слухали маленькі хлопчики і дівчатка, які зараз працюють на серйозних роботах або обзавелися сім'ями.

Хочете знати, наскільки вони популярні? Крикніть в натовпі людей на вулиці: "WAKE ME UP". І кілька людей вам точно скажуть: "WAKE ME UP INSIDE". Це Evanescence і вони приїжджають до Києва дати великий сольний концерт.

У Києві Evanescence представлять альбом Synthesis. Це улюблені всіма композиції, тільки в новій обробці, зіграні з повним симфонічним оркестром.

"Я звикла мріяти по-крупному. Ідея з'явилася з однієї лише думки:" Як круто буде зробити нові версії пісень з оркестром і електронними елементами ". Все перетворилося на велику снігову кулю досить швидко, завдяки нашому досвіду, а також професіоналам, які підтримали цю затію ", - розповідає Емі Лі, фронтвумен Evanescence.

Лі додала, що їй було надзвичайно приємно знову попрацювати над тими треками, які вже начебто відбулися і пройшли перевірку часом: "Ці композиції давно живуть своїм життям. Я отримала абсолютно новий досвід, згадуючи, як я працювала над ними, коли мені було 20 років і зараз, коли мені виповнилося вже 35 ".

Synthesis вражає своїм розмахом. Пісні, які до цього вважалися гучними і емоційними, отримали нові сили. З ними вони стали звучати ще голосніше і емоційніше в кілька разів. Як відзначають в групі, альбом вийшов хорошим прикладом того, як прокачати минуле і показати чіткі перспективи на майбутнє.

Synthesis, як і попередні релізи Evanescence, які розійшлися тиражем в 25 мільйонів, став успішним. Він потрапив в топ-10 Billboard і в топ-30 британського чарту. У цьому році група відправиться на світові гастролі, де пісні будуть зіграні в нових версіях. Києву дуже пощастило опинитися в щільному графіку групи.