– Всі квитки без сервісного збору!
Дракон
Ступка, Горянський big

Дракон
Ступка, Горянський

22 грудня 19:00

Дракон
Ступка, Горянський map
22 грудня нд, 19:00
350 – 700

"Дракон"

Постановка «Дракон» - це театральне шоу за мотивами вічно актуальної п'єси Євгенія Шварца від режисера Володимира Горянського.

За основу взято казковий сюжет про дракона, якого не можна перемогти, тому що він живе в кожному з жителів міста. Ця історія не про чудовисько. Вона про людей, які не готові до свободи, адже життя під владою дракона вони вважають цілком прийнятним. Втративши одного тирана, вони покірно коряться іншому. Виявляється, вбити дракона недостатньо...

«Дракон» - це філософський твір, який не втрачає своєї ваги і сьогодні. Сюжет п'єси актуальний для будь-якої країни, національності і навіть епохи. Це не просто красива постановка за участю чудових акторів. Вона змушує думати, аналізувати, співпереживати.

Спеціально для вистави були створені оригінальні декорації, а також розроблені унікальні костюми. На глядачів чекає жива музика, світлове шоу, що запам'ятовуються, і живий музичний супровід. Створить цей казковий світ команда справжніх професіоналів.

У ролях: Олександр Меламуд, Дмитро Ступка, Олексій Суханов, Мирослава Пилипович, Максим Максимюк, Андрій Джеджула, Володимир Захарченко, Володимир Горянський

Режисер: Володимир Горянський. 
Художник-сценограф: Олексій Обертинский. 
Художник по костюмах: Любава Сокол.

За участю бенду імені Джульєтти Капулетті під керівництвом Андрія Соловйова. 
Продюсер: Олександр Меламуд.

Дракон
Ступка, Горянський Дракон
Ступка, Горянський
Дракон
Ступка, Горянський