– Всі квитки без сервісного збору!
Double Comedy Show big

Double Comedy Show

27 березня 19:00
Double Comedy Show map
27 березня, 19:00
250 – 1050 ₴

Double Comedy Show

Як і ще можна зустрічати теплу весну, як не з посмішкою? Вечори стають ще довші та ще більш затишні. Так і хочеться зібратися з друзями, відпочити від буденних справ і на славу посміятися. Пропонуємо вам провести один з таких вечорів разом з нашими коміками у відмінному столичному клубі MonteRay!

Вже 27 березня о 19:00  Прорізна 8, Хрещатик, на вас чекатимуть найкращі коміки країни, щоб порадувати своїми дотепними жартами, які іноді можуть бути загострими або занадто відвертими, але це додає лише вигідної пікантності шоу! Це такі стендап-артисти як Макс Вишинський, Бекір Мамедієв, Антон Тимошенко (якщо він двічі розсмішив коміків, то і ви не залишитесь байдужі). У вишуканій атмосфері клубу, в центрі Києва, вас затягне у вир гумористичних слівець так, що вам не захочеться покидати це місце!

Скоріше бронюйте квитки, аби встигнути за своєю подвійною порцією весняного гумору! Вибух позитивних емоцій вам забезпечено.

 Double Comedy
StandUp big

Double Comedy
StandUp

10 квітня 19:00
Double Comedy
StandUp map
10 квітня, 19:00
250 – 1050 ₴

Double Comedy

Бекір Мамедієв, Макс Вишинський, Андрій Колмачевський - знайомі імена? Так, ці нашумівші на всю країну стендап-артисти знову порадують нас своїми гумористичними шоу. Цього разу це нова весняна програма, котра містить в собі безліч хитромудрих жартів, від яких у вас посмішка не зійде з обличчя! Скарги на біль у щоках не приймаються.

10 квітня, 19:00, самий центр столиці! Затишна та вишукана атмосфера київського клубу MonteRay, що знаходиться по вулиці Прорізна 8, Хрещатик, прийме вас з великою радістю, як дорогих гостей. Одягайте свої найкращі костюми, зручніше влаштовуйтеся на оксамитових кріслах, та налаштовуйтеся на потужну хвилю яскравого гумру!

Проводьте свої весняні вечори зі смаком! З нетерпінням чекаємо на вас!