— Мобільний додаток


Незрівнянний DAMIEN ESCOBAR повернувся в Україну! 30 січня на сцені затишного FREEDOM HALL чуттєва скрипка торкнеться наших сердець.

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ КОНЦЕРТ ДЕМ’ЄНА ЕСКОБАРА В КИЄВІ?

1. Казкові звуки скрипки в сезон зимових чудес зігріють серце та подарують хвилю романтики.
2. Оцінити звучання класичної скрипки в руках сучасного талановитого виконавця.
3. Не впустити можливість почути фантастичну музику наживо.

УСПІХ РОДОМ ІЗ ДИТИНСТВА

У 1961 році у Квінзі, Нью Йорк, народився звичайний хлопчик Дем’єн Ескобар. Він жив з матір’ю-одиначкою та старшим братом Турі. З 8-ми років Дем’єн грає на скрипці, а вже в 10 років стає наймолодшим студентом Джульярдської музичної школи.

З самого дитинства Турі та Дем’єн грали на скрипках на вулицях, вокзалах та в метро. А в 2008 році братерський, вже професійний, дует Nuttin 'But Stringz зайняв третє місце в конкурсі «Америка має талант». У 2009 році хлопці виступили на першій інавгурації Барака Обами та отримали дві премії Еммі. З 2012 року Дем’єн Ескобар розпочав сольну кар’єру.

СТРУНИ ДУШІ VS СТРУНИ СКРИПКИ

Пронизливі та чуттєві звуки скрипки у виконанні соло звучать навіть яскравіше, аніж з цілим оркестром. Вперше живий концерт Дем’єна Ескобара підкорив українську публіку в 2018 році.

Його «скрипковий кросовер» народжує суміш класики, джазу, поп-музики, ритм-енд-блюзу та хіп-хопу. Альбом Ескобара 2017-го року «Boundless» за першу добу релізу ввійшов до ТОП-10 Billboard Classical Crossover Charts та зайняв перші позиції в iTunes. Отож, не пропустіть грандіозне повернення DAMIEN ESCOBAR на українську сцену!