— Мобільний додаток
Creedence Clearwater Revived big

Creedence Clearwater Revived

18 листопада 19:00

18 листопада ср, 19:00

Подію перенесено з 09.04 на 18.11! Квитки залишаються дійсними!

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА

"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати. 

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Золота класика року порадує українських фанатів навесні 2020 года! Концерт гурту Creedence Clearwater Revived відбудеться 9 квітня о 19:00 на сцені Жовтневого палацу в Києві.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА CREEDENCE CLEARWATER REVIVED У КИЄВІ?

1. Гурт значно вплинув на розвиток рок-музики та став одним з родоначальників південного року. 
2. Пісні, написані Джоном Фогерті, вокалістом гурту, вважаються класикою. 
3. Багато їхніх композиції стали вираженням масштабних світових подій – місія Apollo 13, в'єтнамська війна.

ОСТАННІЙ ІСТИННО АМЕРИКАНСЬКИЙ РОК-ГРУРТ CCR

Історія Creedence Clearwater Revived почалася в другій половині 20 століття. Вони мали приголомшливий успіх і були визнані "Найкращим гуртом світу" в 1970 році. Їхні виступи збирають багатотисячні зали.

Але, на жаль, через невигідний контракт гурт розпалася в 1972 році. Лише в кінці 80-х засновник Creedence Том Фогерті вирішив відновити гастролі з новим гітаристом Джонні Гітар Вільямсоном. Успіх був неймовірний і не вщух навіть після смерті Фогерті. Ця подія відкрила нову сторінку творчості коликтиву та вже в оновленому складі Creedence продовжили виступати. Складу, який відвідає Україну, вже більше 20 років. І за цей період вони не раз довели свій професіоналізм і здатність завоювати серця слухачів.

CREEDENCE CLEARWATER REVIVED НА СЦЕНІ ЖОВТНЕВОГО ПАЛАЦУ

Відчути кожну ноту пісень Creedence Clearwater Revived, стати учасником справжнього свята "золотої класики року" – все це стане можливим уже 9 квітня у Жовтневому палаці в Києві.

ДЕ КУПИТИ НАЙКРАЩІ КВИТКИ НА CREEDENCE CLEARWATER REVIVED У ЖОВТНЕВОМУ ПАЛАЦІ В КИЄВІ?

Оформити квитки на концерт Creedence Clearwater Revived у Жовтневому Палаці в Києві можна на сайті Parter.ua.