— Мобільний додаток


Репер Comethazine вперше в Києві! 9 лютого в клубі Atlas відбудеться великий концерт популярного американського репера Comethazine.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ COMETHAZINE В КИЄВІ?

1. Хлопець шаленими темпами набирає популярність у світі хіп-хопу.
2. Життєва лірика с присмаком романтики від Comethazine – саме те, що вам потрібно.
3. Ви побуваєте на першому київському концерті репера.

ПОПУЛЯРНИЙ РЕПЕР COMETHAZINE ВПЕРШЕ З КОНЦЕРТОМ У КИЄВІ

9 лютого на сцені Atlas – суперкрутий репер Comethazine! Харизматичний артист вперше приїздить до Києва з концертом. Тому ви без перебільшень станете учасниками історичної події.

Замовляйте квитки вже зараз і розкажіть усім своїм!

COMETHAZINE ЗАЧИТАЄ ДЛЯ ВАС ТРЕКИ, ЩО МРІЮТЬ ПОЧУТИ НАЖИВО МІЛЬЙОНИ ФАНІВ

Шлях до успіху Comethazine прописаний як за підручником з історії світового хіп-хопу. Спочатку було затяте прослуховування олдскульного репу, що, звичайно, супроводжувалося роботою автомеханіка та мрією одного дня купити собі мікрофон і викладати власні треки на SoundCloud. Хлопцю знадобилося три роки, щоб його ім’я було на всіх афішах у США.

Тематика робіт Френка торкається всього, що є близьким мільйонам: вуличне життя, гроші, дівчата. Репер не забув заримувати навіть тему кольору своєї шкіри, яка є трохи світлішою, ніж у інших афроамериканців.

Уперше артист заявив про себе треком Hella Choppers, котрий зібрав пів мільйона прослуховувань на SoundCloud лише за кілька днів. Потім був тур з Post Malone. А мікстейп Bawskee з треком Walk приніс справжній успіх.

Сьогодні дати концертів Comethazine прописані на роки вперед. І ви просто не можете втратити унікальну можливість почути його в Києві!