— Мобільний додаток
Bring Me The Horizon big

Bring Me The Horizon

,


Bring Me The Horizon

Після повернення з творчої відпустки і яскравого виступу на UPark Festival британці Bring Me The Horizon повертаються в Україну.

В рамках світового туру на підтримку шостого студійного альбому AMO рокери покажуть масштабне шоу в столичному клубі STEREO.

Концерт відбудеться 10 лютого 2020 року і обіцяє бути незабутнім. Протягом півторагодинного шоу ви почуєте не тільки матеріал з нового альбому, а й перевірені хіти.
Bring Me The Horizon - група з великою і цікавою історією.

Їх концерти - це окремий світ в якому відбуваються неймовірні події. А їх музика настільки різнопланова, що в ній знайдеться місце для кожного слухача: як цінителів складної і важкої музики, так і любителів легшого електронного саунду. Протягом п'ятнадцяти років свого творчого шляху музиканти не переставали експериментувати зі звучанням.

Від альбому до альбому можна простежити як змінювалися музичні напрямки групи від важкого деткора і металкор до мелодійного хардкору, альтернативного і пост року. На сьогоднішній день музиканти пішли в ще більш лайтовое звучання зробивши свою музику широкої і масової.

В останньому альбомі AMO простежується змішування електропопа і поп-року з домішкою хард-року. Відео-роботи рокерів претендують на звання шедеврів артхаусного кіномистецтва. Незалежно від яскравості картинки, тонів і характеру, вони завжди глибокі і незвичайні, як і творчість музикантів.
Так що не прогав можливість приєднатися до всесвіту Bring Me The Horizon 11 лютого 2020 !!