— Мобільний додаток
BLACK VEIL BRIDES big

BLACK VEIL BRIDES

15 червня 20:00

15 червня пн, 20:00
від 950

BLACK VEIL BRIDES у Києві! Чекаємо на вас 15 червня 20:00 у Зеленому Театрі.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ BLACK VEIL BRIDES У КИЄВІ?

1. Почути наживо унікальний колектив.
2. Оцінити треки з нового міні-альбому.
3. Стати частиною кращих традицій сучасного глем-року.

BLACK VEIL BRIDES ЇДУТЬ ДО КИЄВА ЗІГРАТИ НОВІ ПІСНІ

Black Veil Brides поза сумнівами можна вважати унікальним колективом. Вони переінакшили глем-рок, зробивши його неймовірно видовищним. Цей факт гарантує гурту стабільне зростання шанувальників уже кілька років поспіль. І Black Veil Brides їдуть до Києва, щоб зіграти для величезної бази українських фанів нові пісні.

10 мільйонів фоловерів у всіх соцмережах. Більше півмільярда переглядів відео на YouTube. Чотири точних потрапляння в топ-20 основного альбомного чарту Billboard. Успіх, який гітарним артистам зараз може тільки снитися - або ти робиш максимально комерційний звук, або граєш для своїх друзів.

Black Veil Brides якимось немислимим чином пощастило не лише не "спопситися", але й залишитися вірними жанру та образам, які вони вибрали собі на початку кар'єри: класичний глем-рок з довгими патлами та розмальованими обличчями.

Рано чи пізно, формулу успіху треба змінювати для загального блага. В листопаді гурт випустив міні-альбом The Night, який складається з двох треків - Saints Of The Blood і The Venegance. Вони не лише представляють найкращі музичні сторони Black Veil Brides, а й нову стратегію просування релізів.

Крім цього, такий формат допоможе Black Veil Brides не засиджуватися в студії та все частіше їздити на гастролі, набираючись нових вражень. Хтозна, можливо, саме Київ надихне музикантів на написання нових треків.