– Всі квитки без сервісного збору!


Фестиваль йоги і музики "Avatar Yoga Festival"

Аватар - це великий і симпатичний літній фестиваль йоги і музики на Чорному морі. Проходить щорічно на початку серпня під сонячною Одесою. За 5 років кількість щасливих гостей з 29 збільшилася до 1350, а 1 потік трансформувався в програму з понад 210 майстрів і 35 музикантів з 15 країн світу, 19 потоків одночасних практик і безлічі тематичних локацій, понад 550 класів і виступів за 6 днів фестивалю.
Ми запрошуємо до програми провідних і заслужених майстрів, авторів методик, керівників шкіл - тих, кому є чим поділитися з особистої багаторічної практики. Головне слово тут - практика. У програмі Аватара немає тих, хто вчить, що не практикує сам, хто вирішив вчити, слідуючи моді на коучинг, а не з глибокого усвідомлення наявності чогось, чим можна ділитися. Тут ніхто нікого не переконує і не сперечається - звідси - умиротворена атмосфера, багато спокою, радості і багато тиші в душі.
Майстри потоку Grandmasters - це всесвітньо визнані і глибокі вчителі-практики, разом з якими ми всі 6 днів будемо практикувати, пити чай і зустрічати світанок, переймати досвід і надихатися. Крім розкладу, на території облаштовані:

• Tea Space - безліч чайних майстрів проводять церемонії різних традицій
• Massage Space - затишні шатри з майстрами різних масажних технік
• Фудкорт - веганські, вегетаріанська і ведична кухні
• Yoga Market - йога товари, видання, хендмейд, прикраси
• Мехенді - місце для майстринь малюнка хною
• Спортивний куточок
• Dating Space - місце для знайомств і зустрічей. Щоденний yoga dating. У цьому потоці проходять весілля Аватара з церемоніями одруження.

Діти до 16 років - безкоштовно. До речі, за відгуками - Аватар самий kid friendly фестиваль, діє як повноцінна Kid Zone, так і паралельне чергування аніматорів, для діток, які не зацікавилися заняттями в кідзоне.

Ticket - 6 днів, Квиток тусовщика - доступ до всіх просторів, крім Grandmasters 'Stage.

Ticket PRO - 6 днів, Квиток тусовщика - доступ до всіх просторів і на Grandmasters 'Stage.

Avatar Yoga Festival Avatar Yoga Festival

 Avatar Yoga Festival