– Всі квитки без сервісного збору!

Міжнародний Виставковий Центр

У всьому цивілізованому світі спеціалізовані виставки справедливо вважають обличчям держави, а рівень будівництва експоцентрів - показником індустріального і гуманітарного розвитку країни. З появою в Києві "Міжнародного виставкового центру" Україна отримала можливість організації та проведення виставок та заходів європейського класу.

"Міжнародний виставковий центр" є найбільшою виставковою спорудою України, що поєднує в єдиному архітектурному ансамблі три елітні павільйони загальною площею 58000 м2, з яких 28018 м2 - виставкові зали, технічні можливості яких дозволяють реалізувати найсміливіші виставкові проекти та проводити заходи різного масштабу та рівнів складності .
 
- комплекс вдало розташований в п'яти хвилинах ходьби від станції метро "Лівобережна" на Броварському проспекті і всього за декілька зупинок (10 хвилин поїздки на метро) від центру столиці, має гарне сполучення з міжнародним аеропортом "Бориспіль" (27 км.). Пряма лінія метро, ​​також, доправить експонентів, учасників заходів та гостей МВЦ від залізничного вокзалу. Поблизу знаходяться три і чотиризіркові готелі "Турист", "Адрія", "Славутич", "Братислава", в яких служба сервісу Міжнародного виставкового центру завжди забезпечить необхідну кількість місць.

Адреса: м. Київ, Броварський пр-т, 15 відкрити карту