Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA RU EN
 (044) 287-87-87
The Illusionists

The IllusionistsШоу "Ілюзіоністи" вперше покажуть в Києві

Всі ми любимо магію. Не ту, яка в "Гаррі Поттері", а трюки і фокуси. Картами нас не здивувати, так само як і хусткою з кишені, монеткою з вуха чи кроликом з капелюха. Ці приколи старі, як світ. Ось ілюзія зникнення Статуї Свободи, як це зробив Девід Копперфільд - інша справа. Ймовірно, цим трюком і не тільки надихалися творці і учасники бродвейського шоу "Ілюзіоністи", яке вперше приїде до Києва. Виступи відбудуться 7-11 лютого 2018 року в палаці "Україна".

Чому варто сходити на шоу "Ілюзіоністи"

Найуспішніше шоу Бродвею. У складі "Ілюзіоністів" - 7 магів і фокусників. Британська преса порівнює їх концерт з магічним шоу Цирку дю Солей, що само по собі є дуже вагомим компліментом, а за сумісництвом - рекомендацією до перегляду.

Жозефін Лі - Фокусниця. Фішка Жозефін Лі - смертельно небезпечні номери. Наприклад, вона одна з небагатьох, хто виконує «Стіл Смерті». Її кар'єра почалася у голландського майстра-фокусника Ханса Клока, відомого своєю швидкістю. Разом вони поставили світовий рекорд за кількістю найшвидших ілюзій за 5 хвилин - досягнення, яке ніхто не зміг перевершити і до цього дня.

Леонардо Бруно - Алхімік. Леонардо Бруно народився в магічній сім'ї: його дід Леонардо Треболе - один з найвідоміших магів Мексики! Вже в 7 років Леонардо виграв головний приз в Техаської асоціацій ілюзіоністів, в 19 років почав працювати з фокусником Кевіном Джеймсом і гастролювати по світу, а в 2017 році приєднався до шоу «Ілюзіоністи 2.0».

Джеймс Мор - Фальсифікатор. Цей хлопець дебютував в 2013 році і з тих пір збирає мільйони переглядів на YouTube. Привабливий Мор обертався на вістрі меча, протикаючи себе наскрізь, дивом рятувався від падаючих палаючих копій і закохав у себе глядачів від малого до великого. Спеціалізується на небезпечних трюках, які виглядають так, ніби не піддаються законам фізики.

Луїс Де Матош - Великий Маг. Найтитулованіший з семи учасників. Відмінні риси: майстерність, стиль, елегантність і здатність залишити сцену, залишивши глядачів в замішанні. Голлівудська Академія магічних мистецтв назвала його Магом Року, а в Італії Луїс став володарем «Золотої Граноли» за внесок в мистецтво. Найвідоміший ілюзіоніст Португалії. Автор шоу «Це Магія», що йшов в прайм-тайм на португальському центральному каналі.

Ендрю Бассо - Майстер Втечі. «Рок-зірка магії» і «Істинний спадкоємець Гудіні», - так охрестила преса Ендрю Бассо за вражаюче виконання оригінального трюку «Водяна камера тортур». Маг і справді змушує вірити в неможливе!

Ензо - Незабутній.Закоханий у мистецтво ілюзії з раннього дитинства Ензо вразив журі французького конкурсу талантів вибравшись з сейфа за 10 секунд. У фінал конкурсу ілюзіоніст потрапив завдяки появі на сцені справжнього вертольота, першим виконавши такий трюк в телеефірі. Головним своїм натхненником Ензо вважає великого Девіда Коперфільда, а його знаменитий «Політ» - вершиною ілюзійного мистецтва.

Ю. Хо-Джин - Маніпулятор. Вважається новою суперзіркою в світі магії; спеціалізується на фокусах з гральними картами. "Чарівник року-2014" (за версією Академії магічних мистецтв), перший представник Азії, який виграв Гран-прі Міжнародної федерації Магічних Співтовариств (FISM). У професійному середовищі уславився як «майбутнє магії», є одним з найбільш цікавих і значущих представником світу ілюзій на даний момент.

Захоплюючі номери великої ілюзії. Сім чоловік в команді - сім індивідуальностей. Кожен з них має свій профіль в фокусах, почерк і фірмовий трюк. Творці обіцяють в програмі ширяння в повітрі, читання думок, зникнення і безліч інших високотехнологічних і небезпечних трюків, які продюсери тримають у найсуворішому секреті. Крім цього - масштабні декорації, яскраві костюми і театральність. Це як купити квитки в цирк, але в сто раз крутіший.

Стати частиною великої події. За кілька років існування "Ілюзіоністи" об'їхали 200 міст в 25 країнах і дали кілька різних версій свого шоу - починаючи від повторення трюків в 1905 році і закінчуючи актуальними фокусами. Тепер і у вас є можливість стати частиною великої події. Вас не будуть викликати на сцену, пиляти в коробці або топити в акваріумі. Просто купуйте квиток, сідайте в крісло і готуйтеся бути завороженими видовищем, що збиває з ніг.