Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA RU EN
(044) 287-87-87
Дизель-Шоу

Дизель-Шоу


Дизель-Шоу

13 і 14 жовтня в Палаці «Україна» гумористи традиційно представлять нову осінню програму та  привітають усіх з українськими патріотичними святами - Днем захисника України, Днем українського козацтва і народним святом Покрови!

«Дизель Шоу» все більше набирають обертів, розширюють межі творчості і не перестають дивувати. Гумористи обіцяють, що їх нова осіння програма буде кардинально відрізнятися від того, що раніше бачили глядачі - буде ще масштабнішою, дивнішою, смішнішою, музичнішою, душевнішою і хвилюючою!

Вперше чудові артисти Єгор Крутоголов, Олександр Бережок, Євген Гашенко, Євген Сморигін, Марина Поплавська, Вікторія Булітко, Яна Глущенко, Олег Іваниця і ведучий Максим Неліпа вийдуть на сцену в супроводі симфонічного оркестру! Спеціально для осінніх концертів готуються унікальні музичні номери, в яких «Дизеля» постануть в нових несподіваних амплуа. Зміняться образи і стиль улюблених акторів - такими елегантними їх точно ще не бачили! Не обійдеться і без запрошених зірок шоу-бізнесу. Їх імена, за традицією, глядачі дізнаються під час концертів.

У жовтні шанувальників фірмового гумору чекає два особливих святкових концерти з новими різноманітними шоу-номерами на актуальні теми. Традиційно, будуть жарти без політики, за які глядачі і полюбили «Дизель Шоу»! За рік гумористи зібрали 12 аншлагів на головному майданчику країни Палаці «Україна», концерти подивилися близько 50 тисяч глядачів. «Дизель Шоу» не залишили без уваги міста по всій країні, вони зробили два масштабних туру, під час яких виходили на сцену понад 150 разів! Також порадували своєю творчістю закордонних шанувальників в Великобританії, Ізраїлі, Іспанії! А ще вони зняли свій перший комедійний серіал «Папанькі», прем'єра якого відбулася восени на телеканалі ICTV!