Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA RU EN
 (044) 287-87-87
«Суд над Відьмою»
О. Муті, М.Плачідо...

«Суд над Відьмою»
О. Муті, М.Плачідо...Вперше в Україні вже в квітні 2018 року для поціновувачів італійської драматургії буде презентовано виставу «Суд над Відьмою», головні ролі якої виконуватимуть легендарні та неповторні Орнелла  Муті та Мікеле Плачідо.

Вистава написана з реальної та неймовірної історії першої жінки, що була засуджена за відьомство. В містечку Тодді 500 років тому, на головній площі, серед стародавніх палаців Сігнорії, в соборі Дуомо, й відбулась  перша кара відьми.Трибунал, очолюваний інквізитором (Мікеле Плачідо) звинуватив, а потім й засудив на спалення на вогнещі Франческу Маттеуча (Орнелла Муті).
На сцені розгортаються  правдиві події тих часів, коли будь-яке намагання жінки «підняти голову», проявити свою волю, призводили до переслідувань та кривавих наслідків. Втілити історію жіночої незалежності взявся талановитий режисер Енріко Марія Ламанна.
«Це справжній гімн жінки», - стверджує Орнелла Муті, для якої навмисно був створений образ жінки, що піддавалась гонінню та несправедливим покаранням, не зважаючи на тендітність та  звинувачення за кохання.
«хто не любить – той ненавидить закоханих»

Вистава  мовою оригiналу  з синхронним двоголосим  перекладом .

Уважаемые зрители!

В связи с изменением гастрольного графика тура по Восточной Европе, спектакль «Суд над ведьмой», который должен был состояться 27.04.2018 в Октябрьском дворце, переносится на 01.10.2018. Все приобретенные билеты будут действительны на новую дату. В ближайшее время на всех билетных операторах, которые реализовывали билеты,  появится видеообращение артистов к зрителям. По всем вопросам обращаться к представителю организатора по тел. 067-480-46-00 Елена.

«Суд над Відьмою»
О. Муті, М.Плачідо... «Суд над Відьмою»
О. Муті, М.Плачідо...
«Суд над Відьмою»
О. Муті, М.Плачідо...